Galactic codes- prodej

Na této stránce naleznete kódy, které jsou nebo byly k mání. Tyto kódy jsou tvořeny impulzem z nitra na určitá témata, která jsou stažena s kódem.

Infinity VOLNÝ

Kod ktery nese tolik informaci a pritom v jednoduchosti a primosti. Je zde pro jednoho z vas. Vznik tohoto kodu byl velmi zajimavy a pro me necekany. Po dokonceni se ukazalo, ze zde je jiz zadavatel.

Takze kdo si jej pral, citi ho, necht napise.

Dekuji, Eiwa

V krasny a magicky den 22/11 byl dokoncen tento zlaty kod.

Je to uceleny program predany nejen do symbolu, ale take do svetelneho jazyka na strane druhe. Jde do hlubin stvoreni, kde si sam stahnes otisk, ktery je pro tebe potrebny k uchopeni tveho poslani. Tvoreni noveho a ziti v Nove Zemi. Tento artefakt je zde pro bytost, jenz je pripravena projit branou zasveceni a plne uchopit a zit zve poslani pro povzneseni kolektivu, pro povzneseni planety. Je-li tento kod pro tebe, napis.

MÁ MAJITELE.

V lasce, Eiwa

Podpora Galaktického slunce

Jiz pred casem vzniknul tento kod. Je zde zaznamenana podpora galaktickeho slunce. Zaznamy z techto energetickych vln se otiskavaji do krystalu, s kterymi jsme se propojili a stale propojujeme. Tyto informace se otiskavaji ve vlnach a take se ve vlnach zaznamy oteviraji. Podpora je vsude kolem nas, staci jen otevrit oci. Menime se. Jako lidstvo se vice otevirame a zcitlivujeme. Dovolujeme si to… Uz konecne.

Dekuji.

MÁ MAJITELE

V lasce a hluboke vdecnosti, Katerina Eiwa Ly-Ra

Pokud citis spojeni s timto kodem, napis.

Alfa a Omega

Pocatek a konec

Svetlo a tma

Zivot ve tme vznikajici, zivot rodici se z tmy a temna.

Kolikrat se jeste budes norit do svych hlubin, abys nasla poklady nejcennejsi? Kolikrat budes prochazet katarzi, abys pochopila, ze i to je nasi soucasti, tak jako svetlo?Tolikrat, dokud nebudes zit svetlo i tmu jako jedno. Dokud se budes oddelovat, definovat, skatulkovat a formovat. Dokud nebudes vdecna stejnou merou za obe strany teze mince. Kdyz plne zit budes v otevreni sveho srdce, najdes tam klice k vesmirne jednote.

Joni jako symbol vesmirne matky.

Alfa a omega, nikdy nekoncici pocatek.

Kombinovana technika, akryl, platno, kristal, herkimer, labradorit.

Velikost ramu 25 x 30cm.

MÁ MAJITELKU

Boh – a – ty

Mnoho z nás řeší hojnost, bohatství na všech úrovních našeho bytí. A nejedná se přímo pouze o finanční záležitosti.

Tento kód vzniknul pro pochopení a ukotvení Boha v nás. Pro přepsání vzorců na celé časoprostorové lince, kde jsme kdy byli odděleni od Boha a Božské esence, kdy jsme uvěřili oddělení od Zdroje. Boh a Ty. Nic víc. Nic jiného k plnému pochopení a přijetí života nepotřebuješ.

Když odbočíme k financím, my nečekáme na peníze, ale ony čekají na nás. To je velký omyl, kterému mnoho lidí ještě věří. Peníze jsou darem Božím, jsou darem, odměnou za naši energii za naše plynutí a důvěru. Ony nepotřebují naší pozornost, potřebují lehkost a naše naplnění sebou. Pak už není překážka, které by mohla tento proud hojnosti zastavit.

Pokud se ti stane, že se proud zpomalí, není to tím, že děláš něco špatně, ale je to proto, že se máš ještě více a hlouběji položit do důvěry, bez té urputné kontroly mysli, zda na to mám nebo budu mít.

NA CELÉ ČASOPROSTOROVÉ OSE, NA VŠECH SVÝCH RODECH A ZÁZNAMECH, RUŠÍM SMLOUVY, DOHODY, SLIBY, KTERÉ MĚ KDY ODDĚLOVALY OD BOHA, OD ZDROJE. TAK SE DĚJE TEĎ.

Oddělení od Boha, od Zdroje, oddělení od proudu života. Vše se vším souvisí. Nic se neděje náhodou. NIC!

I díky tomuto kódu se uvolnily zdroje financí do oběhu, k lidem.

A tak se děje.

MÁ MAJITELKU

S láskou, vděčností a soucitem Kateřina Eiwa Ly-ra