Galactic codes

NYNÍ NEPŘIJÍMÁM NOVÉ OBJEDNÁVKY. PRO AKTUÁLNÍ NABÍDKU KÓDŮ A OBRAZŮ SLEDUJTE MŮJ IG NEBO FB ÚČET @GALACTIC_CODES @DOTEK_POSVATNE_ENERGIE

• Nové kódy •

Tyto kódy pracují se symboly, kódy a atributy, které je třeba teď aktualizovat, zvědomit a uvidět. Jsou aktivátorem esence, která nyní spí nebo se začala probouzet a tudíž podpoří tento proces probuzení a rozpomenutí se. Vytahují na povrch témata, ke kterým byste se hůře sami dostávali a nastavují zrcadlo.

Tyto kódy pracují v nalazení na vaše Božství a aktualizují jeho otisk. Pomáhají rozpomínat se na vaše dary, na váš potenciál a ladí ho do kódů Nové Země tak, aby již nebyla ve vaší mysli utopií, ale realitou vašich veškerých dní.

Vše se děje v propojení, nic a nikdo není oddělen. Proto vím, že pokud si vás kódy zavolají, je ten správný čas pro vás.

Mohou vám dát ten důležitý dílek, abyste uzřeli, kým opravdu jste a kým už nejste. Pomohou vám v přenastavení vašeho dosavadního fungovaní pod vlivem myšlenek, zpět do vašeho srdce. Nic nezůstane skryto.

Ceny kódů jsou v rozmezích jejich působení. Tzn. čím více do kódu vložíte, tím více informací v něm bude zaznamenáno a tím hlouběji může kód jít. Horní hranice finančního ohodnocení tedy záleží pouze a jenom na vás.

Co je potřeba?

Na email mi pošlete objednávku, ke které připojte vaše aktuální selfie, bez filtrů, kde jsou vidět oči. Dále potřebuji Vaši adresu pro zaslání kódu a platbu předem. (Platební údaje zašlu emailem.) Doba vyhotovení je čistě orientační a také záleží na vašem procesu, zda je již vše připraveno ke stažení, nebo se ještě na něco čeká. Časový proces podporuje důvěru a odevzdání se.

Pokud si chcete svůj kód objednat, napište a domluvíme se na formátu a ceně. Doba vyhotovení je 1 až 3 měsíce od objednání.